Věřím, že lidskou svobodu lze vyjádřit jedním slůvkem, které slouží jako cihlička přidržující dveře existence dokořán - možná.
- Robert Fulghum

Panda Emoji-11 (Clap) [V1] by Jerikuto Dattebane! •Spoluautorská FF s N.U.T.První a druhý díl na Konoze Panda Emoji-11 (Clap) [V1] by Jerikuto


Nenávidím, když přede mnou leží prázdná stránka.

Duben 2015

>Anime OVA: Guilty Crown: Lost Christmas

8. dubna 2015 v 12:50 | Tori |  Recenze

Délka: 15 minut
Žánr: akční


Krátký příběh odehrávající se během Ztracených Vánoc. V hlavní roli mladík Scrooge, který je obdařen silou králů a dívka Carol, jejíž void je silný meč. Jak dopadne jejich střet s mladým Segaiiem?

Varuji vás předem - během této čtvrthodinky mého života jsem přemýšlela nad tím, kdo je sakra tato dvojička. Pokud se předem nepodíváte na délku jako já, budete se naivně domnívat, že toto OVA má smysluplný příběh. Nemá. Jde pouze o propagační video ke stejnojmenné hře. Nikdy jsem ji nehrála, ale zřejmě jsou v ní prvky díla Ch. Dickense, A Christmas Carol (Duchové Vánoc, jména postav - např. Present). Nicméně se ale máte na co těšit - dozvíte se, proč má Segai mechanické oko, poznáte další super-OP-void-sword a jeho sympatickou majitelku.> Manga Shingeki no Kyojin - Recenze

7. dubna 2015 v 22:35 | Tori |  Recenze

Autor: Hajime Isayama
Dílů: 65+
Svazků: 16
Žánr: akce, shounen, horor, tragédie

Stále vychází
V češtině zatím vyšly tři svazky od nakladatelství CREW

Žiju...(?)

7. dubna 2015 v 20:46 | Tori |  Mé myšlenkové pochody
Zdravím!
Zase jsem se zde na chvilku ukázala, aby jste Vy a blog nezapomněli, jak vypadám ^^
Jsou za mnou velikonoční prázdniny, tři dny z nich jsem měla no-rest marathon - sobota a neděle florbalové zápasy, které Brno stejně projelo na nájezdy, v pondělí návštěva u babičky. Do toho všeho jsem ztratila mou drahocennou flešku se všemu fotkami z výletu do Telče, do školy a zálohovanými obrázky .
Dneska jsem si pěkně upravila nadstolí, nepořádek na násěnkách zakryla obrázky, nad Suiren mi visí Eevee a nadevším je luxusní plakát, který si schovávám už několik let.

No nic, tak jsem si zde pěkně vylila srdíčko a zase mizím.


PS: Gekota is boss.
I když toto možná ani není on ^^