Věřím, že lidskou svobodu lze vyjádřit jedním slůvkem, které slouží jako cihlička přidržující dveře existence dokořán - možná.
- Robert Fulghum

Panda Emoji-11 (Clap) [V1] by Jerikuto Dattebane! •Spoluautorská FF s N.U.T.První a druhý díl na Konoze Panda Emoji-11 (Clap) [V1] by Jerikuto


Nenávidím, když přede mnou leží prázdná stránka.

Listopad 2014

Jak se zrodila Tori.U - aneb vývoj mé přezdívky

23. listopadu 2014 v 17:15 | Tori |  Články
Když začnu od konce, moje nynější přezdívka má tři pilíře, díky kterým vznikla. První je fakt, že mě má máma pojmenovala po herečce Tori Spelling a v poslední době mi tak taky začíná říkat. Druhým je mé přání oddělit on-line život od toho reálného jen jednoduchou bariérou - z mého jména Viktorie tak vznikla Viki a Tori.U. V poslední řadě jsem chtěla zanechat stopu po staré U. Sayori a tak jsem Účko odsunula na konec, nebo někdy naopak na začátek.

Ale co mé další přezdívky?


Přeplněná tramvaj

18. listopadu 2014 v 17:34 | Tori |  Povídky, texty
Tuto původně pětiminutovou slohovku jsem trošku doupravila a rozhodla se ji zveřejnit. Smála se jí i babička a to už je co říct ^^ Moc komedií ode mě nebude, takže si to užijte.
Žánr: Humor, Ze života

Trošku delší pauzička

16. listopadu 2014 v 14:43 | Tori |  Mé myšlenkové pochody
Tak Tori se po možná i čtrnácti týdnech konečně vrací! Co způsobilo tuhle trošičku delší pauzu? Jak už to bývá, tak technické problémy s internetem a má lenost psát na mobilu. Každopádně jsem se dokopala k tomu, abych něco napsala. S hrůzou jsem zjistila, kolik mi chybí dopsat recenzí na anime a to chci začít psát na fanfiction a to že ich mám pořádnou zásobu.
Začala jsem psát i krátké články, takže by to tady mohlo konečně trochu užít.

Tori je...
...zpět ^^~ !

> FanFikce Rozhodnout se - Recenze

16. listopadu 2014 v 14:23 | Tori |  Recenze
Typ: Série
Autorka: N.U.T.
Délka: 30 dílů + začíná druhá série
Žánr: Tajemné, Drama, Humor, Tragédie, někdy Akční
Autorčiny one-shoty: Úsměv očí a Poslední myšlenky

Naruta krátce po narození unesli shinobi z Oblačné vesnice a byl tam vychován mladou Yugito, která se ujala role jeho matky. V době, kdy je Narutovi dvanáct let se v Konožské nemocnici po několika letech probouzí z kómatu Narutova starší sestra Kaira a vzpamatovává se z náhlé ztráty obou rodičů a ztraceného bratra. Jak se propletou jejich osudy v této strhující sérii?

Na můj vkus je tahle série delší, ale přesto mě pohtil její děj. Pořádná akce a dobrodružství začíná zhruba v polovině, ale do té doby je možno pozorovat Narutův život v malém okruhu lídí v Oblačné a Kairu snažící se dohnat promeškané roky. Děj byl dobrý, škoda, že se dalo do jisté míry předvídat, co se stane. Nejvíce mě zaskočil konec - sice tomu pár věcí nasvědčovalo, ale obešla bych se bez happyendu.
Toto byla má první FF, kde jsem mohla blíže poznat Yugito a její život. Charaktery postav mi přišly dobré, jenom mě mrzí Raikage, který si zde zahrál roli záporáka, ale jinak by to nebylo ono. Trochu mě překvapila přítomnost Tsunade v Konoze.