Věřím, že lidskou svobodu lze vyjádřit jedním slůvkem, které slouží jako cihlička přidržující dveře existence dokořán - možná.
- Robert Fulghum

Panda Emoji-11 (Clap) [V1] by Jerikuto Dattebane! •Spoluautorská FF s N.U.T.První a druhý díl na Konoze Panda Emoji-11 (Clap) [V1] by Jerikuto


Nenávidím, když přede mnou leží prázdná stránka.

> Anime Naruto Shippuuden - Recenze

12. dubna 2014 v 22:44 | Tori |  Recenze

Typ: TV série
Epizod: 420+
Žánr: Shounen, akční, ninjové, nadpřirozené síly
Autor mangy: Masashi Kishimoto
Online CZ: klik


Naruto se po dvou a půl letech vrací po tréninku s Jiraiyou zpět do Konohy. Během té doby výrazně zesílil a trošku i zmoudřel (ale jen trošku, přecijen je to Naru). Po příchodu ale zjistí, že všichni ostatní už jsou chuuninové a Gaara to dokonce dotáhl na post kazekageho. Po radostném shledání mu ale úsměv poklesne, když se dozví, že Gaaru unesli Akatsuki a Písečná žádá Konohu o pomoc.


Později se Tsunade rozhodne obnovit Tým 7. Kakashi po náročné misi leží v nemocnici, takže postu velitele týmu se ujímá člen ANBU s krycím jménem Yamato a jako posledního člena určí Danzo (starší z rady) Saie - kluka bez jakýchkoliv emocí s nevhodnými poznámkami a perem v ruce (rád maluje). Nový tým se tedy vydává za Sasukem, který se během uplynulých let u Orochimara taky naučil pár nových kousků.


Po dlouv letech už si každá postva nala svůj specifický styl poje, take už je na co se dívat a boje jso mnohem pestřejší.
O Shippuudenu ve zkratce? Víc epizod, víc akce, víc postav, víc úmrtí, víc Uchiha, lepší grafika.
Je to krátké, ale k volnému pokračování jako toto není o říct.Akatsuki - skupina nukeninů třídy S, kteří chtějí pochytat jinchuuriki (=lidé co v sobě mají zapečetěného bijuu, viz. Naruto a Gaara)

Sakura - za ty dva roky se z ní stala kopie Tsunade. Jediný rozdíl je v tom, že není věčně opilá


Naruto a Sasuke když se po dlouhé době setkají

Sai a jeho oživená malůvka

Kakashi, Sai a Yamato 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama