Věřím, že lidskou svobodu lze vyjádřit jedním slůvkem, které slouží jako cihlička přidržující dveře existence dokořán - možná.
- Robert Fulghum

Panda Emoji-11 (Clap) [V1] by Jerikuto Dattebane! •Spoluautorská FF s N.U.T.První a druhý díl na Konoze Panda Emoji-11 (Clap) [V1] by Jerikuto


Nenávidím, když přede mnou leží prázdná stránka.

> Anime Kaichou wa Maid-sama! - Recenze

18. dubna 2014 v 22:02 | Tori-chan |  Recenze

Typ: TV série
Epizod: 26
Žánr: Shoujo, Školní, Bishounen, Komedie
Autor mangy: Hiro Fujiwara


Střední škola Seika byla ještě před lety chlapeckou školou, ale nedávno se změnila na smíšenou. Přesto je ale více kluků, kteří si na holky "dovolují". To ale hodlá změnit Misaki Ayuzawa, která je první dívka v křesle předsedy školní rady a hodlá školu změnit. Nenávidí muže a ve škole vládne pevnou rukou. Když ale nastane odpoledne, změní se v maidku v cosplay kavárně Maid Latte. Dlouho toto své tajemství před celou školou úspěšně skrývala, ale přišel na to nejpopulárnější kluk na škole - Takumi Usui. Prozradí to? Začne Misaki vydírat? Nebo to nechá být?


Jako první jsem si přečetla pár dílů mangy. Když jsem se pak začala dívat na anime, docela mě překvapila školní uniforma, nečekala jsem takovou barvu. Taky se mi nezdál Misakiin účes, ale pak jsem si zvykla. Co se postav týče: Misaki si zaslouží obrovskou poklonu - nechápu, jak mohla zvládat udržovat si známky, pozici předsedkyně a brigádu. Usui je naprosto dokonalý. Dlouho jsem vstřebávala fakt, že neexistuje. Opening byl pěkný, hudba a animace taky. Hodně se mi líbily chibíci, kterých je zde opravdu hodně. Taky to bylo moje první anime, kde jsem viděla crossdressing.
Trošku mi vadí zbytečné epizody anime a díly mangy. Kvůli nim se děj hrozně protáhl.

A tééď...obrázky ^^Misakina sestra, Suzuna

Tři blbci


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama