Věřím, že lidskou svobodu lze vyjádřit jedním slůvkem, které slouží jako cihlička přidržující dveře existence dokořán - možná.
- Robert Fulghum

Panda Emoji-11 (Clap) [V1] by Jerikuto Dattebane! •Spoluautorská FF s N.U.T.První a druhý díl na Konoze Panda Emoji-11 (Clap) [V1] by Jerikuto


Nenávidím, když přede mnou leží prázdná stránka.

30+1 Days FT Challenge Day 2: Oblíbená ženská postava

6. dubna 2014 v 16:23 | Tori-chan

Je tady druhý den challenge - oblíbená žena. Bude těžký vybrat jen jednu, protože mám ráda snad polovinu ze všech, co se kdy v anime objevily. Zužím to tedy jen na pět.První je...Mavis Vermillion.
Když jsem ji poprvé viděla, nebyla jsem si jistá pohlavím (prý měla být původně muž). Pak se z ní vyklubala extrémě roztomilá taktička, kterou bych jednou ráda viděla v boji - byť je mrtvá.


○•○

Druhou je Erza. Zezačátku byla trošku děsivá, ale zalíbila se mi hlavně kvůli její magii a skvělým bojům. Jeji láska ke koláčům je hrozně roztomilá :3 Opravdu je to skvělá postava, kterou snad nejde nenávidět.


○•○

Třetí oblíbenkyní je Juvia. Jako členka Phantomu mi přišla hrozně neloajální a vznětlivá, ale pak několikrát ukázala jak jí na Grayovi záleží a moc jí přeju, aby spolu skončili.


○•○

Další je Lucy. Zezačátku jsem ji nesnášela, protože v bitvách byla neschopná a pořád opakovala "Tak tohle jsou mágové z Fairy Tailu", ale pak se stala opravdu silnou čarodějkou, což potvrdila bitvou s Angel.


○•○

Předposlední je Wendy. Tahle roztomilá malá holčička by se neměla podceňovat, jak spousta jejích protivníků udělala a pakdostali nakládačku. Doufám, že se v budoucnu potká s Grandine.

á

○•○

Poslední a moje nejoblíbenější ženská postava je Mirajane. Vypadá jako milá holka, ale když se naštve, je z ní doslova démon, podobně jako já. Mám ji ráda, protože je opravdu milá a laskavá přesto, co všechno se jí stalo.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama